Lazera.lt | SUVIRINIMAS LAZERIU IR REMONTAS
419
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-419,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

SUVIRINIMAS LAZERIU IR REMONTAS

Jūsų liejimo forma sudilo, todėl liejinys yra su išlajomis? Skilo ženklas ar įdėklas liejimo formoje? Ar norite vėl sujungti 2 lūžusias detalės puses į vieną detalę nepakenkdami nei vienai iš jų? O gal aušinimo sistemoje atsirado nuotekis?

Mūsų teikiama paslauga – suvirinimas lazeriu išspręs visas aukščiau paminėtas problemas. Ir dar daug daugiau…

 

Labai patyręs personalas, turintis dešimtmečius patirties aptarnaujant įvairią gamybinę įrangą ir virinant ją lazeriu, Jums patars ir padės suremontuoti Jūsų detales.

 

Lazerinio suvirinimo technologija leidžia labai tiksliai suvirinti ar priauginti trūkstamą metalą reikiamoje vietoje, neperkaitinant ir nepažeidžiant visos detalės. Suvirinimo vietos kietumą (HRC) galima išgauti skirtingą, priklausomai nuo poreikio – nuo HRC 30 iki HRC 60.

 

Lydiniai vario pagrindu (Moldmax, Ampcoloy) taip pat yra sėkmingai virinami, taip pat kaip ir daugelis kitų medžiagų – titanas, aliuminis, sidabras ir t.t.

laser1
laser2
laser3
laser4
laser5
laser6
laser7
laser8
laser9