Lazera.lt | SRAUTO SIMULIACIJA IR PROTOTIPAI
413
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-413,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

ĮPURŠKIMO PROCESO ANALIZĖ

Jei reikalinga liejimo forma Jūsų gaminiui lieti, mes visada kruopščiai atliekame gaminio analizę ir patikriname, ar jis tinkamas liejimo procesui.

Analizės metu tikrinama sienelių storiai, nuolydžių kampai, įpurškimo tipas ir pozicija, ventiliacijos galimybės, reikalingų stūmiklių kiekis ir išdėstymas ir t.t.

Mes taip pat atliekame ir užpylimo proceso simuliaciją, kurio metu tikrinamos galimos liejimo proceso problemos tokios, kaip nepilnas užpylimas, srauto linijos, oro gaudymas, liejinio deformacijos ir t.t.

 

Kai kurie užpylimo proceso analizės eskizai parodyti žemiau:

PROTOTIPAI

Mes galime pagaminti ir pateikti realaus dydžio prototipus prieš konstruojant ir gaminant liejimo formą. Tai padeda patikrinti gaminio funkcionalumą ir išbaigti jo konstrukciją. Prototipai gali būti iš ABS, ASA, HIPS, Nylon, PC, PET, PLA, PMMA, TPU ir įvairių elastomerų.

prototypes1
prototypes2
prototypes4
prototypes3